fbpx

Szkolenia

Posiadamy doświadczenie w szkoleniach zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Korzystamy z przykładów z życia, angażujemy słuchaczy podczas ćwiczeń praktycznych. Dbamy, aby przekazana wiedza przydawała się podczas codziennej pracy.

Szkolenia dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferujemy:

Podstawy obsługi komputera

Program dostosowany do początkujących użytkowników. Podstawy poruszania się w sieci, podstawowe programy, konfiguracja własnego komputera. Pomaga w codziennej pracy, ułatwia i usprawnia ją.

Leasing sprzętu komputerowego

Bezpieczne korzystanie ze sprzętu służbowego

Szkolenie dla pracowników, korzystających służbowo z laptopa lub telefonu. Zabezpieczanie sprzętu przed wykradnięciem danych, bezpieczne poruszanie się w Internecie. Radzimy co uczynić, aby kradzież sprzętu nie znaczyła kradzieży danych firmy.

Bezpieczne korzystanie z poczty służbowej.

Tłumaczymy jak działa skrzynka pocztowa. Przedstawiamy elementy wiadomości, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Uczymy, jak nie dać się oszukać, oraz jak rozpoznać wiadomość potencjalnie niebezpieczną.

Pakiet Office

Praktyczne szkolenie, z obsługi w warunkach pracy biurowej, podstawowych elementów pakietów Office. Pomagamy usprawnić pracę oraz wskazujemy nowe rozwiązania. Szkolenia dostosowujemy do rodzaju pracy u klienta.

Szkolenia RODO

Szkolenie dla pracowników z Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych popularnie zwanego RODO.

Przygotowujemy również szkolenia na indywidualne zamówienie klienta.
Każde szkolenie dostosowujemy do ilości oraz poziomu zaawansowania użytkowników. 
Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu