fbpx

Obsługa IT

Oferujemy całą gamę usług związanych z obsługą IT firm.

Dopasowujemy się do potrzeb klientów. Świadczymy usługi kompleksowo od A do Z, lub zajmujemy się tylko wybranymi zagadnieniami.

Helpdesk

Administracja Serwerami

Infrastrktura sieciowa

Serwery Pocztowe

Obsługa IT: Wszystko czego potrzebujesz dla biznesu.

Nasze usługi

Serwis

Posiadamy odpowiednie narzędzia diagnostyczne, niezbędne do szybkiej reanimacji sprzętu komputerowego. Sprzęt przywoziomy i odwozimy do klienta.

Sieci Komputerowe i HotSpoty Wifi

Konfigurujemy bezpieczne sieci komputerowe z przyjaznym interfejsem. Rozdzielamy sieci biurowe od gościnnych. Stawiamy bezpieczeństwo danych firmowych na pierwszym miejscu.

Serwery Pocztowe

Opiekujemy się serwerami pocztowymi, oraz administrujemy kontami hostingowymi. Dbamy o ciągłość usługi, na bieżąco tworzymy kopie zapasowe.

l9

Pomoc zdalna

Nasi serwisanci są dostępni również zdalnie.
Dzięki temu w przypadku drobnych awarii czas rozwiązania problemu jest znacznie krótszy, a dyskomfort związany z awarią mniejszy.

Zabezpieczenia

Dbamy o bezpieczeństwo komputerów oraz poczty elektronicznej. Tworzymy zabezpieczenia i dokumentację. Szkolimy pracowników oraz ostrzegamy o najczęstszych zagrożeniach.

RODO

Oferujemy usługi mające na celu dostosowanie do europejskich przepisów. Między innymi, tworzymy odpowiednią dokumentację, szkolimy pracowników.

Obsługa IT to bardzo obszerne zagadnienie, dlatego ofertę dostosowujemy indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu.