fbpx

Zikom

Zikom to technologia tworzona na miarę. Miarę aspiracji Twoich i Twojego biznesu.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy załogą pasjonatów. Wierzymy, że każdy problem da się rozwiązać, a do każdej nowej sytuacji dostosować. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu znajdziemy rozwiązania dla każdego biznesu.

Zikom Sp. z. o. o.

Outsourcing IT

Nieprzerwanie, od momentu powstania naszej firmy zajmujemy się szeroko pojętym outsourcingiem IT. Z czasem rozbudowaliśmy ofertę, ale to właśnie usługi dla firm pozostają fundamentem naszej działalności.

Doświadczenie i zaufanie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku IT doskonale znamy potrzeby klientów. Wybierają nas zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i duże międzynarodowe firmy.

Bezpieczeństwo

Prowadzimy audyty bezpieczeństwa. Dostosowujemy systemy naszych klientów do wymogów RODO. Ochronę danych zaczynamy zawsze od dostosowania zasad bezpieczeństwa do standardów PN-ISO.

Indywidualne podejście

Każdemu klientowi przydzielamy jedną osobę, dedykowaną do bieżącej obsługi, z którą może kontaktować się bezpośrednio. Dzięki takiej polityce, wszystkie problemy rozwiązujemy natychmiast, a każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Dlaczego my?

Mamy za sobą przeszło dwie dekady doświadczeń w obsłudze informatycznej przedsiębiorstw z różnych branż. W tym czasie zaufało nam i nie zawiodło się wiele firm. Dzięki współpracy z nami mogły one wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania, a zaangażowanie naszych specjalistów pozwala zoptymalizować i znacząco zmniejszyć koszty obsługi systemów informatycznych.

Wspólnie możemy osiągnąć wiele.

Dzięki powierzeniu nam swojej infrastruktury IT, zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Współczesna i niezawodna technologia stanie się potężnym sprzymierzeńcem w realizacji planów i celów firmy. Awaria? Bez stresu! Wystarczy telefon do nas, zajmiemy się resztą.

Optymalizacja kosztów.

Ofertę dostosowujemy indywidualnie, ponieważ każda działalność jest inna. Dzięki temu, współpraca z nami pozwala znacznie obniżyć koszty utrzymywania etatów niezwiązanych bezpośrednio z działalnością firmy. Nasza wszechstronność sprzyja elastycznemu wykorzystaniu działu IT w osiąganiu celów firmy. Specjaliści z różnych dziedzin pozostają do dyspozycji, bez konieczności tworzenia dodatkowych miejsc pracy.